Loading...

HAKKIMIZDA

LEZZETİ TASARLA

Firmamız, sektörde araştırma ve yenilikçi yanıyla bilinen Bayram Pak tarafından bir aile işletmesi olarak kurulmuştur ve senelerce pastacılık , pastane sektörüne önemli hizmetler sunmuştur. Sektöre yenilik kazandırmak amacıyla 1996 yılında İtalya’ya seyahat etmeye başlamış, meşhur pasta süsleri teknikçisi Renato Bossi’nin bilgi, birikim desteğini de alarak 1999 yılında Türkiye de ilk defa Şeker Hamuru üretimi için çalışmalara başlamıştır. 2000 yılında ise Pak Dekoratif Pasta Süsleri Firmasını kurmuş, Şeker&Sugar markasını yaratarak, bu marka adı altında satışlarına başlamıştır. Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde, 1100 çeşit pasta süsleme ürününü (hayvan, çiçek, yılbaşı modelleri, yazı plakaları vb.) geliştiren firmamız, bu anlamda sektöre önemli ölçüde öncülük etmiştir. 2004-2006 yılında modern makine yatırımları ve

yeni ürünlere yönelik Ar-Ge çalışmaları ile Çikolata Transfer Jelatinleri üretmeye başlayarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Her zaman gelişimi kucaklayan vizyonu ve yenilikçi tavrıyla özellikle 2012 yılından itibaren atağa geçmiştir. Ürün Geliştirme Departmanına yaptığı büyük yatırımlar ile ürün yelpazesini hızla geliştirmiş, sektörü bir çok yeni ürünle tanıştırmıştır. Sektörün temel ihtiyaçlarını iyi gözlemleyerek, modelleme için çeşidine göre hamurlar, farklı lezzetleri yakalamak için çikolatalı ürünler, yenilebilir sağlıklı gıda yapıştırıcıları, pastacılık alanındaki süsleme sanatını en üst seviyelere ulaştırmak için Dantel Tozu, Dantel Hamuru, Royal İcing, İsomalt, Yenilebilir Kumaş gibi daha bir çok yenilikçi ürünü satışa sunmuştur. 2015-2017 yılları arasında ŞEKER&SUGAR Akademiyi kurarak, katılımcılarımıza üstün kalite yönetimi anlayışı ile

alanında uzman pasta şefleri tarafından aktif olarak ücretsiz eğitimler veren firmamız, sektörün gelişimi için sosyal sorumluluğunu büyük özveriyle yerine getirmeye çalışmıştır. 2018-2019 yıllarında yoğun pigment gıda boyaları ile ilgili çalışmalara başlayan firmamız, bu ürünlerimizi 2019 yılının sonlarına doğru sizlerin beğenisine sunmuştur. 2019 yılında Cake Flash markasını kurarak, sektörde çok beklenilen bir ürünü, yenilebilir, printer ile yazdırılabilir, yeni nesil resim kâğıdını tamamen kendi üretimi olarak sektörle tanıştırdı. Her zaman dünyayı yakından takip eden Pak Dekoratif Pasta Süsleri, geçmişten getirdiği tüm tecrübesini ve yenilikçi üretkenliği ile elde ettiği bütün yeni ürünlerini Lezzeti Tasarlamanız sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Hiç bitmeyecek sanat arzusu ile enfes pastalar yapmanızı diliyor, bizi tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Lezzeti Tasarla sloganımızla çıktığımız bu yolda;
- Pastacılık sektörünün sağlıklı, güvenilir ürünler ile sizlerin karşısına çıkmak ve her zaman lezzetli, yenilebilir ürünler üretmek.
- Sürekli araştırarak, ürün yelpazemizi geniş tutmak, pasta süsleme sanatında hayal gücümüzün sınırlarını aşmak.

- Şeflerimize ve şeflerimizle birlikte tüm bilgi, birikim ve desteğimizi sizlerle paylaşmak.
- Yenilikçi olmaktan vazgeçmeden, firmamızın köklü ticari ahlakını rehber edinerek, miras aldığımız ‘her şeyden önce güvenilir olma’ ilkesi doğrultusunda, tecrübelerimizin yücelttiği bir dünya markası olmak ve bunu sürdürülebilir kılmak.